Шахтар здобув розгромну перемогу в 6-му турі УПЛ

У суботу, 2 вересня, відбувся поєдинок шостого туру Української Прем'єр-ліги, в якому "Минай" приймав донецький "Шахтар".

Зустріч команд проходила на стадіоні "Минай" і завершилася з рахунком 4:1 на користь "гірників".

Рахунок у грі був відкритий на 37-й хвилині - гол з передачі Едуарда Козика забив Микола Матвієнко

У другому таймі футболісти "Шахтаря" забили ще тричі. На 60-й і 66-й хвилинах відзначилися Олексій Кащук і Георгій Судаков, на 78-й - Богдан В'юнник.

Єдиний м'яч у складі "Миная" забив Єгор Гунічев.

"Минай" - "Шахтар" - 1:4

Голи: Гунічев, 72 - Матвієнко, 37, Кащук, 60, Судаков, 66, В'юнник, 78

За шість турів "Шахтар" набрав 14 очок і займає перше місце в турнірній таблиці УПЛ. "Минай" з 2 балами йде на останньому місці.

У наступному турі чемпіонату України "Шахтар" зустрінеться з "Оболонню", а "Минай" зіграє проти "Олександрії".