РосЗМІ дізналися про таємні "ігри" посіпак Путіна щодо генерала "Армагеддона"
РосЗМІ дізналися про таємні "ігри" посіпак Путіна щодо генерала "Армагеддона"

РосЗМІ дізналися про таємні "ігри" посіпак Путіна щодо генерала "Армагеддона"

Російський генерал "Армагеддон", почесний член приватної військової компанії "Вагнер" Сергій Суровікін і його куратори в Адміністрації президента РФ - посіпаки російського диктатора Володимира Путіна, вирішили грати в ігри, коли офіцера нібито випадково зустрічають і фотографують очевидці.

Генерал Суровікін вийшов з-під домашнього арешту і має дотримуватися кількох умов, зокрема, він повинен всі контакти мінімізувати до особливо розпорядження і не вести активну публічну діяльність, пише "ВЧК-ОГПУ" в Telegram, посилаючись на відомості джерела.

"...В іншому разі йому погрожували застосувати каральні заходи. Як натяк було наголошено на факті несанкціонованого відеозвернення Пригожина (ватажок "вагнерівців" Євген Пригожин - Ред.) з Африки 21 серпня, попри дане ним раніше зобов'язання не вести активну публічну діяльність. Чим все це закінчилося - відомо", - наголошується у повідомленні.

Цікаві новини Росії про Сергія Суровікіна - зараз це варто знати

Генерал "Армагеддон" зник наприкінці червня після того, як члени ПВК "Вагнер" влаштували заколот. Рідні Суровікіна спершу стверджували, що з ним все гаразд, і він нібито продовжує працювати. Пізніше в РФ стверджували, що генерал "перебуває на відпочинку".

За словами журналістів, Суровікіна заарештували. Потім ЗМІ з'ясували, що офіцера позбавили посади командувача повітряно-космічними силами Росії. Після цього стало відомо, що Пригожин був знищений у Тверській області Росії в результаті авіакатастрофи.

4 вересня російська телеведуча Ксенія Собчак повідомила, що Суровікін опинився на волі і показала нібито свіже фото, на якому зображений генерал. 6 числа ЗМІ дізналися, що дані про Суровікіна зникли з сайту Міноборони РФ.

Теги за темою
Володимир Путін
Джерело матеріала
loader
loader