/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2Fef5f5234a8228c8cfcce1a87638039a8.jpg)
В ОВА розповіли про наслідки атаки дронами на Хмельниччину
Російські окупанти над ранок 15 вересня намагалися атакувати Україну безпілотниками. Росіяни запустили 17 «Shahed», які рухались в напрямку Хмельницької області. Усі БПЛА вдалося знищити, проте уламки впали в одному із населених пунктів. Про наслідки атаки повідомив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.
«Усі 17 »Shahed« знищено протиповітряною обороною по маршруту слідування. Разом з тим - внаслідок збиття »Shahed« уламки впали в одному з сіл Хмельницького району», - йдеться у повідомленні.
Внаслідок падіння уламків збитих дронів пошкоджено 12 домоволодінь, вікна в котельні та школі, а також лінії електропередач.
Фото: Хмельницька ОВА
Тюрін наголошує, що відновлювальні роботи вже тривають. За його словами, минулося без потерпілих.

