Прощай немита Росія: мітингувальники у Єревані невдоволені Кремлем та називають Путіна "х**лом"
Прощай немита Росія: мітингувальники у Єревані невдоволені Кремлем та називають Путіна "х**лом"

Прощай немита Росія: мітингувальники у Єревані невдоволені Кремлем та називають Путіна "х**лом"

Мітинг пов'язаний з реакцією вірменської влади на оголошення Азербайджаном "антитерористичної операції" в Нагірному Карабасі. Там заявили, що не братимуть участь у бойових діях.

Виступи вірмен проти Путіна

Вірмени масово вийшли на вулиці на антиурядовий мітинг. Люди вимагають відставки прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна після відмови втрутитися у ситуацію в Нагірному Карабасі. Той заявив, що країна не буде робити "жодних необдуманих дій"

Окремо протестувальники виражають невдоволення російською владою, яка не попередила Вірменію про плани Азербайджану. Вони не підбирають слів та зі всіх сил висловлюють свою позицію. Вірмени масово лають представників влади окупантів.

Зокрема, один з вірмен кричав у натовп, що Путін є "карликом та злочинцем", а також чоловік висловлював невдоволення вторгненням в Україну. Він заявляв, що той проводить воєнні злочини і взагалі є "підлим боягузом".

Також протестувальник засудив імперську політику Росії та її амбіції щодо "відтворення СРСР". Той невдоволений тим, що у Вірменії нібито стоїть маріонетковий уряд.

Прощай немитая Росія – страна рабов, страна господ,
– скандували в Єревані.

​Наприкінці вірмени в один голос кричали "Лавров с**а", а також "Путін х**ло". Натовп активно повторював ці фрази за одним з протестувальників.

Що сталося у Нагірному Карабасі

  • Вранці 19 вересня Азербайджан оголосив проведення "антитерористичної операції" у Нагірному Карабасі. Це частина території країни, яку Баку офіційно не контролює, однак там наразі проживає переважна кількість вірмен.
  • Раніше на території Нагірного Карабаху проживали і вірмени, і азербайджанці. Однак Вірменія за підтримки Росії змогла відвоювати там монобільшість – зокрема й за допомогою етнічних чисток. Азербайджан розгромив Вірменію у 2020 році і та мала залишити Карабах, однак досі цього не зробила.
  • Вірмени через загострення в Карабасівийшли на мітинги та навіть намагалися штурмувати урядову будівлю. Вони кидали у правоохоронців різні предмети, а ті у відповідь застосували світлошумові гранати. Також протестувальники заблокували російське посольство через мовчазну політику Росії.
Теги за темою
Нагірний Карабах
Джерело матеріала
loader
loader