Сім'я подала до суду на Google, стверджуючи, що застосунок Maps призвів до смерті чоловіка
Сім'я подала до суду на Google, стверджуючи, що застосунок Maps призвів до смерті чоловіка

Сім'я подала до суду на Google, стверджуючи, що застосунок Maps призвів до смерті чоловіка

Деталі історії

Філіп Паксон, 47-річний житель міста Гікорі, штат Північна Кароліна, ввечері 30 вересня 2022 року повертався додому з дев'ятого дня народження своєї доньки. Згідно з позовом, поданим від імені вдови Паксона, Алісії, Google Maps вказав йому напрямок, який привів його на міст, що обвалився майже десять років тому, у 2013 році.

Через свій аварійний стан міст, про який йде мова, отримав місцеву назву "Міст в нікуди". У позові стверджується, що Google Maps не попередив Філіпа Паксона про небезпечний стан мосту, що у підсумку призвело до того, що він з'їхав з нього під час несприятливих погодних умов.

Коли патрульні прибули на місце події і знайшли тіло пана Паксона, вони відзначили відсутність будь-яких знаків або бар'єрів, які б попереджали водіїв про небезпечний стан мосту, що обвалився.

Публікація вдови Паксон у Facebook про смерть чоловіка:

Google знала про проблему із мостом

Згідно з прес-релізом юридичної фірми, що представляє інтереси сім'ї Паксона, жителі Гікорі раніше зверталися до Google Maps з проханням змінити маршрут руху подалі від небезпечного мосту. Вони також просили власників мосту, які є співвідповідачами в судовому процесі, встановити попереджувальні знаки і бар'єри, щоб запобігти подібним нещасним випадкам.


Фотографія зруйнованого мосту, зроблена після інциденту / Фото Phone Arena

Роберт В. Циммерман, один з адвокатів, що представляє інтереси сім'ї Паксон, висловив своє занепокоєння ситуацією, що склалася.

Протягом дев'яти років громада Гікорі безпідставно і безглуздо піддавалася ризику внаслідок обвалення автомобільного мосту. Попри неодноразові прохання громадськості, одна з найбільших компаній у світі відмовилася виправити свої алгоритми картографування. Мешканці просили відремонтувати дорогу або належним чином забарикадувати її, щоб запобігти травмам і смертям. Їхні вимоги залишилися без відповіді.

Адвокати виявили, що Карти Google роками неправильно спрямовували автомобілістів на цю зруйновану дорогу, попри скарги громадськості, яка вимагала від Google позначити дорогу як "Закриту".

У судовому поданні зазначено, що Google нарешті оновив Карти Google 10 жовтня 2022 року за рекомендацією адвокатів сім'ї.


Google Maps роками спрямовувала водіїв на небезпечну дорогу / Фото Phone Arena

Цей інцидент викликає занепокоєння, оскільки люди щоденно покладаються на картографічні та навігаційні застосунки, особливо в умовах недостатньої видимості. Він слугує нагадуванням про необхідність бути обережними під час водіння в незнайомих районах і вкотре наголошує на важливості пошуку місцевої інформації або звернення до органів влади, коли виникають сумніви щодо дорожніх умов.

Позов проти Google та інших відповідачів спрямований на усунення недбалості у наданні точних і безпечних маршрутів за допомогою картографічних додатків, з надією запобігти подібним трагедіям у майбутньому.

Теги за темою
Google Інтернет
Джерело матеріала
loader
loader