/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2Fb1c3bc73e8a40c6f961c5fc663b5a3c7.jpg)
Джерела: СБУ влаштувала "блекаут" у Курській області, дрон скинув вибухівку – фото
У Курській області внаслідок скидання вибухівки з дрону на електропідстанцію низка населених пунктів залишились без світла. За даними джерел LIGA.netв СБУ, це був дрон української спецслужби.
Джерела повідомили, що саме дрон СБУ скинув вибуховий пристрій на електропідстанцію у селі Снагость Курської області, в результаті чого без світла залишилися сім населених пунктів.
"Росіяни мають розуміти – якщо вони збираються і далі атакувати українські об’єкти енергетики, то будуть отримувати на це жорстку відповідь. Наші ресурси дозволяють це зробити", – заявило джерело в СБУ.
Новина доповнюється...
- Російські прикордонні регіони – Брянська, Курська та Бєлгородська області – регулярно скаржаться на вибухи та "атаки" нібито українських дронів і ракет.
- Вчора у російському Брянську пролунав вибух та піднявся стовп диму біля дизельного заводу.
,

