Верещук розповіла, як можна здолати недружнє ставлення до українців за кордоном
Верещук розповіла, як можна здолати недружнє ставлення до українців за кордоном

Верещук розповіла, як можна здолати недружнє ставлення до українців за кордоном

Віцепрем’єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала проводити комунікаційні кампанії, щоб уникнути недружнього ставлення до українців за кордоном.

Як передає Укрінформ, про це Верещук написала у Телеграмі.

«Останнім часом ЗМІ пишуть про окремі випадки недружнього відношення до українців, які знайшли в Європі тимчасовий прихисток від війни. Йдеться про побутові прояви. Також ідеться про випадки, коли окремі політики намагаються використати певні недружні до українців наративи у внутрішньополітичних цілях», - зазначила Верещук.

За її словами, у кожній із країн, де зараз багато українців, потрібні комунікаційні кампанії, принаймні протягом наступних трьох місяців - силами посольств, діаспор, громадських і волонтерських організацій.

«Що казати? Без претензії, без надриву, казати як є: ми сильний народ, але зараз нам важко. Ми ведемо велику війну, в нас гинуть військові та цивільні, але ми ніколи не здамося. Наша перемога вам вигідна. Наша перемога є запорукою вашої безпеки в майбутньому. Можливо, це вам коштує, але це вам вигідно. Ми несемо величезні економічні та соціальні втрати. Тому зараз нам дуже потрібна ваша допомога та просто людська підтримка. Ми цього ніколи не забудемо», - резюмувала урядовиця.

Як повідомлялося, Рада міністрів ЄС продовжила на рік тимчасовий захист для українських біженців.

Теги за темою
Європа
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader