Окупанти у Токмаку почали вивозити сім'ї, закривають навчальні заклади і магазини, - мер Мелітополя Федоров
Окупанти у Токмаку почали вивозити сім'ї, закривають навчальні заклади і магазини, - мер Мелітополя Федоров

Окупанти у Токмаку почали вивозити сім'ї, закривають навчальні заклади і магазини, - мер Мелітополя Федоров

Росіяни у тимчасово окупованому Токмаку готуються до важкої осені - вже евакуйовують свої сім’ї й вивозять навчальні заклади. Зокрема у середу, 4 жовтня, у місті закрили усі магазини, ринки та "адмінустанови"

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Паніки немає", але паніка є. Окупанти на Мелітопольському напрямку готуються до гарячої осені. Вже підпікає в Токмаку", - написав він у телеграм

За його словами, декілька тижнів тому окупанти почали вивозити органи "влади", а декілька днів тому російські офіцери почали інтенсивно евакуювати свої сім’ї. 

Крім того, російські окупанти перейшли й до закладів освіти - вивозять школи, училище, технікум.

До того ж увечері 3 жовтня у Токмаці оголосили про закриття так званої "адмінустанови", магазинів та ринку.

"До чого б не готувалися, але ворогу точно недобре", - підсумував мер Мелітополя.

  • 17 вересня розвідка Великої Британії повідомила, що російські війська укріплюють оборону стратегічно важливого міста Токмак Запорізької області.
  • Наступного дня депутат Запорізької обласної ради Аскад Ашурбеков зазначив, що Токмак вже перебуває в зоні досяжності ствольної артилерії ЗСУ. Там окупанти почали евакуацію російських спецслужб.

.

Теги за темою
Україна Росія
Джерело матеріала
loader
loader