/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F7ebd063b42f2d67199e13cd29176df69.jpg)
Понад 10 тисяч українців повернулися з РФ гуманітарним коридором
Повертаються переважно жителі окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей.
Через пункт пропуску в Сумській області з початку серпня цього року в Україну повернулося понад 10 тис. жителів окупованих територій. Про це пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
“Від початку серпня через цей пункт пропуску до України змогли повернутися понад 10 тисяч українських громадян”, – ідеться в повідомленні пресслужби.
Зазначається, що переважно це люди з окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей.
Нагадаємо, Україна відкрила гумкоридор з території Росії.
Раніше Верещук повідомляла, що щодня 170-200 людей переходять із РФ до України через гуманітарний коридор Колотилівка – Покровка на кордоні Білгородської й Сумської областей.

