ХАМАС заявив, що страчуватиме заручників за удари по Газі
ХАМАС заявив, що страчуватиме заручників за удари по Газі

ХАМАС заявив, що страчуватиме заручників за удари по Газі


ХАМАС заявив, що страчуватиме заручників за удари по Газі - Фото 1

ХАМАС заявив, що утримує понад 100 заручників, у тому числі офіцерів ізраїльської армії та буде їх страчувати у відповідь на ізраїльські удари по Газі. Про це у понеділок, 9 жовтня, заявив представник ХАМАС Ізз ад-Дін аль-Кассам, передає .

“З цієї години будь-який обстріл наших людей, які перебувають у безпеці своїх домівок, без попередження, буде супроводжуватися стратою цивільних заручників, яка буде транслюватися на відео і аудіо”, – заявив він.

У той же час, The Times of Israel пише з посиланням на високопоставлені ізраїльські джерела, ЦАХАЛ завдаватиме ударів по сектору Газа навіть у випадках, коли це потенційно становитиме загрозу для заручників, які там утримуються.

“Ізраїль вирішив, що його атаки на об’єкти терористів у Газі здійснюватимуться з великою силою та масштабом, навіть ціною шкоди ізраїльтянам, які перебувають у полоні в Газі, повідомило журналістам високопоставлене джерело в уряді”, – пише видання.

Джерело уточнило, що якщо Ізраїль матиме точну розвідувальну інформацію про місцеперебування ізраїльських полонених, він, звичайно, утримається від атаки у цьому конкретному місці.

Проте поки такої інформації немає, “всі цілі” ХАМАС будуть атаковані, передає видання.

Внаслідок атак ХАМАС в Ізраїлі загинули понад 800 людей. Серед загиблих – дві громадянки України.

Проти України й Ізраїлю однакове зло – Зеленський



Теги за темою
Ізраїль
Джерело матеріала
loader
loader