Друг хворого на деменцію Брюса Вілліса Гленн Гордон Карон розповів про його самопочуття
Друг хворого на деменцію Брюса Вілліса Гленн Гордон Карон розповів про його самопочуття

Друг хворого на деменцію Брюса Вілліса Гленн Гордон Карон розповів про його самопочуття

Голлівудський режисер і продюсер Гленн Гордон Карон зізнався, що Брюс Вілліс, який страждає від деменції, перестав читати книги, хоча раніше був "ненаситним читачем". Про це Гордон Карон розповів у інтерв'ю New York Post.

- На мої відчуття, перші 1-3 хвилини він знає, хто я такий. Він не зовсім вербальний, - зазначив Гленн. - Раніше він був ненаситним читачем - він не хотів, щоб хтось про це знав, - а зараз він не читає. Всі ці мовні навички йому більше недоступні. Коли ти знаходишся поряд з ним, ти знаєш, що він Брюс, і вдячний за те, що він поруч, але радості життя більше немає.

За словами близького друга Вілліса, відколи акторові поставили діагноз, він намагається відвідувати його майже щомісяця. Гленн уточнив, що в глибині душі Брюс той самий чоловік, але зараз він ніби "бачить життя через двері". Перед тим, як стан Брюса погіршився, Гордон Карон встиг розповісти йому, що проєкт "Детективне агентство "Місячне світло", в якому він зіграв у 80-х, зовсім скоро покажуть на стрімінг Hulu.

- Не завжди виходить, але я намагаюся, спілкуюся з ним та його дружиною та підтримую невимушені стосунки з трьома його старшими дітьми. Я дуже намагаюся залишатись у його житті, – поділився режисер. - Найдивовижніше в його хворобі те, що якщо ви коли-небудь проводили час з Брюсом Віллісом, то не було нікого, хто мав би більшу життєрадісність, ніж він. Він любив життя і просто любив прокидатися щоранку і намагатися жити на повну котушку.

Раніше дружина артиста Емма Хемінг Вілліс розповіла, що Брюс може не усвідомлювати, що у нього деменція.

У березні минулого року Брюс Вілліс оголосив про закінчення акторської кар'єри через розлад. У лютому 2023-го близькі артиста підтвердили, що лікарі діагностували у нього прогресуючу лобово-скроневу деменцію. Лікування від захворювання немає. За даними Асоціації лобно-скроневої деменції, середня тривалість життя з такою хворобою становить від 7 до 13 років після початку симптомів.

Джерело матеріала
loader