/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2F551c54e508371e69b8ef84c5091e3aed.jpg)
Трагедія: в столиці з багатоповерхівки випала дитина
Поліція Києва встановлює обставини падіння 12-річної дитини з багатоповерхівки. Про це повідомили 15 жовтня у прес-службі поліції.
“Сьогодні близько 12:00 години до поліції надійшла інформація про те, що у дворі багатоповерхівки на вулиці Миколи Гулака виявлено тіло дитини без ознак життя, яка, ймовірно, розбилися внаслідок падіння”, - йдеться у повідомленні.
На місце прибула слідчо-оперативна група Головного та Оболонського управлінь поліції, ювенальні інспектори, оперативники та медики.
“Попередньо поліцейські встановили, що 12-річна дівчинка загинула внаслідок падіння з висоти багатоповерхівки”, - додали в поліції.
Після встановлення усіх деталей та проведення першочергових слідчо-оперативних дій правоохоронці зможуть надати події правову кваліфікацію.
Тривають першочергові слідчі дії.
varta1.com.ua: Новини
Ярошенко Олена

