/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F2c23db34cd8a0b6b841741edb60de407.jpg)
У Мелітополі партизани підірвали автівку окупантів-мародерів
У окупованому Мелітополіукраїнські партизани підірвали автівку російських загарбників-мародерів. Про це повідомив мер міста Іван Федоров у Telegram.
Він зазначив, що вибух, який вночі чулиу місті, був результатом роботи мелітопольских партизанів. "Мінус авто з окупантами-мародерами. Вони регулярно відслідковували і грабували порожні квартири міста. А в цей час окупантів відслідковували наші сили спротиву", - додав Федоров.
Голова міста відзначив, що підрив стався в районі Авіамістечка, коли російські загарбники вантажили награбоване в автівку.
Українське підпілля: останні новини
Нагадаємо, 13 жовтня українські партизани влаштували підрив російського потяга, який перевозив з окупованого Криму боєприпаси та паливо, а у зворотному напрямку - пошкоджену техніку та награбоване. Внаслідок вибуху було пошкоджено 150 метрів залізниці та тепловоз.
У Центрі національного спротиву повідомляли, що з початку цього року підпілля Запорізької області вчинило вже 10 успішних диверсій на залізниці.
Також російські окупанти скаржилися, що у Маріуполі військові часто помирають від загадкових зупинок серця. Вони вважають, що причиною такої смертності може бути отруєння.

