Буде вразливість в обороні: експерт розповів про реальну ситуацію на фронті перед похолоданням
Буде вразливість в обороні: експерт розповів про реальну ситуацію на фронті перед похолоданням

Буде вразливість в обороні: експерт розповів про реальну ситуацію на фронті перед похолоданням

Російські війська мають значну чисельну перевагу, тому головною метою Збройних Сил України є зменшення чисельності ворожих військ. Олег Жданов підкреслив, що важливо вимірювати успіх контрнаступу не кількістю звільнених квадратних кілометрів, а кількістю знищених російських військовослужбовців та їхньої техніки.

Жданов наголосив на важливості правильного підходу до оцінки просування ЗСУ у контрнаступі.

"Результат можна вважати позитивним, незважаючи на окремі квадратні кілометри, пройдені вглиб ворожої оборони, а сконцентруватися на втратах, які несе ворог. Російські війська регулярно поповнюються новими ресурсами, і тому важливо для сил оборони знищувати якнайбільше ворожого особового складу" - експерт.

Він наголосив, що головна мета – зменшення чисельності військ противника на українській території, що має призвести до забезпечення дефіциту в особовому складі та техніці, і, як наслідок, до виникнення вразливостей в обороні російських військ.

Експерт також вказав на виклики, які стоять перед українськими військовими на цьому напрямі, включаючи інженерні споруди та зміцнення російських сил, а також присутність військового персоналу та техніки у ворожих лавах.

Останні новини України:

Також Politeka повідомляла, що названо основні проблеми для ЗСУ перед зимовим сезоном.

Також Politeka писала, що ЗСУ можуть потрапити під новий удар окупантів, експерт розкрив деталі

Теги за темою
Україна Росія Збройні сили України
Джерело матеріала
loader
loader