/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F6755fe8d25f9e53b2121c70ada91cb60.jpg)
Залужний пояснив, що далі робити Україні для наближення перемоги
Головнокомандувач збройними силами України Валерій Залужний заявив, що нинішній етап конфлікту між Україною та РФ - "позиційна" війна, яка характеризується статичністю і затяжним характером бойових дій, а не "маневрена", що передбачає рух і швидкість.
У матеріалі для The Economist "Що потрібно для перемоги над Росією" він описав, ключові моменти, які дозволять Україні отримати перевагу. За його словами, для зміни характеру конфлікту в бік маневреної війни Україні необхідно інвестувати в цілий ряд технологій і можливостей - від повітряної потужності і радіоелектронної боротьби до контрбатарейної боротьби і мінно-підривної техніки.
Повітряна міць
Контроль над небом має вирішальне значення. Україна має в своєму розпорядженні обмежену кількість справних бойових літаків, тому необхідно вирівняти умови гри з російськими ВПС. Безпілотники пропонуються в якості ефективного рішення для розвідки і нанесення авіаударів.
Електронна війна (РЕБ)
Придушення сигналів зв'язку і навігації життєво необхідне для управління бойовими діями безпілотників. Незважаючи на прогрес у створенні систем електронного захисту, Україна відстає від Росії в області технологій РЕБ.
Контрбатарейна стріляба
Поразка російської артилерії має вирішальне значення, оскільки вона виконує більшість військових завдань. Україна потребує більш досконалого обладнання для артилерійської розвідки і повинна вдосконалити свої локальні GPS-системи, щоб протистояти російським методам глушіння.
Мінно-підривна техніка
Розчищення російських мінних полів являє собою величезну проблему. Необхідні інноваційні технології, такі як радарні датчики і системи димоутворення.
Резерви ВСУ
Необхідно збільшити можливості мобілізації та підготовки резервів. Це включає виправлення законодавчих прогалин та впровадження нових програм, таких як "бойове стажування".
Війна в Україні - останні новини
Сили оборони України за 1 листопада відбили штурми російських загарбників, всього на фронті сталося 43 бойових зіткнень, йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ.
Авіація Сил оборони України за 1 листопада завдала дев'ять ударів по районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки і три - по зенітно-ракетних комплексах російських військ.

