![Уряд переводить проєкт «е-Підприємець» на постійну основу](https://thumbor.my.ua/V3corC9ImpXqgbxeF64LoC-JTuA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fe4bc4090a2c7427e9df9f35fd1a50ac9.jpg)
Уряд переводить проєкт «е-Підприємець» на постійну основу
Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду, передає кореспондент Укрінформу.
«Уряд продовжує курс на створення максимально зручних умов для започаткування та ведення підприємництва в Україні. Сьогодні переводимо експериментальний проєкт «е-Підприємець» на постійну основу. Йдеться про можливість за допомогою кількох кліків на порталі «Дія» отримати цілий пакет послуг», - сказав Шмигаль.
За його словами, пакет включає державну реєстрацію фізособи-підприємця; реєстрацію змін про ФОП; повідомлення про використання єдиного рахунку; реєстрацію платником єдиного податку або платником ПДВ; відкриття банківського рахунку. Загалом комплексна послуга «е-Підприємець» включає 12 опцій.
«Таким чином ми прибираємо бюрократію, радикально заощаджуємо час людей, які хочуть розпочати та розвивати власну справу, оптимізуємо процес надання публічних послуг», - підкреслив глава уряду.
Як повідомляв Укрінформ, у серпні КМУ розпочав реалізацію проєкту "Е-підприємець", який дає можливість підприємцям отримувати всі дозвільні документи на конкретний вид діяльності не виходячи з офісу.
Фото: КМУ
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)