Штучний інтелект, гендерні питання та ретроспектива Девіда Лінча: 12-й KISFF оголосив програму
Штучний інтелект, гендерні питання та ретроспектива Девіда Лінча: 12-й KISFF оголосив програму

Штучний інтелект, гендерні питання та ретроспектива Девіда Лінча: 12-й KISFF оголосив програму

У рамках заходу проведуть 28 тематичних програм та півсотні кінопоказів, присвячених українській ідентичності, історичній пам’яті, проблемам рівності та майбутньому технологій штучного інтелекту.

З 16 по 22 листопада у Києві відбудеться 12-й міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF. Глядачі зможуть відвідати 28 тематичних програм та 50 кінопоказів, присвячених українській ідентичності, історичній пам’яті, проблемам рівності та майбутньому технологій штучного інтелекту. Про це повідомила пресслужба фестивалю. 

Гасло цьогорічного KISFF — Human after all. 

«У сьогоденні, де змішались сміливість і страх, свобода й несправедливість, життя й смерть, усі ми вразливі. Нам боляче втрачати та сумно прощатись, але ми кохаємо до нестями та цінуємо кожну мить щастя», — пояснюють організатори.

На фестивалі анонсують блок локального кіно з різних куточків України, розроблений у співпраці з Українським домом. Секція присвячена ідеї плюралістичної української ідентичності.  

В українському конкурсі KISFF, зокрема, покажуть короткометражну стрічку Анастасії Солоневич та Даміана Коцура «Як це було» про усвідомлення досвіду війни українськими біженцями, а також анімаційний фільм «Маріуполь. Сто ночей» Софії Мельник, натхнений історією 4-річної дівчинки, яка пережила облогу «Азовсталі». 

Також буде представлена ретроспектива експериментального та моторошного короткого метру Девіда Лінча, підбірка фільмів-переможців Teddy Award Берлінського кінофестивалю та тематичні програми, присвячені фемінізму, питанням гендеру та сексуальності. 

Окрім цього, серед подій фестивалю — блок освітніх подій з дискусіями та воркшопами про роботу кіноіндустрії, пошук можливостей та ШІ за участі українських і європейських експертів. Окрему панель присвятили обговоренням про гендерно чутливу мову та інклюзивну комунікацію. 

Детальну програму та розклад показів можна пререглянути тут

Основні локації заходу — кінотеатри «Жовтень», KINO42 та «Український дім». Більшість програм фестивалю також будуть доступні для перегляду в онлайн-кінотеатрі «Титр» на території України, Польщі, Чехії, Німеччини, Латвії, Литви, Естонії.

Після завершення KISFF у Києві фестивалі зі скороченою програмою планують провести у Чернігові, Харкові, Одесі та Сумах. 

Абонементи та квитки — за посиланням.

  • Читайте також: Фестиваль українського короткого метру «Бардак» оголосив цьогорічних переможців

Фото: постер KISFF

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader
loader