Командувач Повітряних сил показав, як вночі збивали «Шахеди»
Командувач Повітряних сил показав, як вночі збивали «Шахеди»

Командувач Повітряних сил показав, як вночі збивали «Шахеди»

Командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук оприлюднив відео збиття російських ударних БпЛА у ніч на 14 листопада.

Як передає Укрінформ, про це Олещук повідомив у Телеграмі.

Відео: Офіційний Телеграм-канал командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Миколи Олещука

За його словами, «кожна знищена повітряна ціль: ударний дрон чи крилата ракета, нелегко дається захисникам неба. Але кожна знищена ціль – це збережене життя та здоров’я українців, вціліле майно та інфраструктура країни».

«На відео – протиповітряний бій у ніч на 14 листопада 2023 року. Повітряні сили знищують ворожі «шахеди», - зазначив командувач.

Олещук подякував усім, хто тримає українське небо.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 14 листопада російські війська атакували Україну ударними дронами, балістичною та керованою авіаційною ракетами. В результаті бойової роботи силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО Сил оборони України, було знищено 7 ударних БпЛА типу «Shahed-136/131».

Теги за темою
війна
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader