АПЛ: Мудрик не врятував "Челсі" від розгромного фіаско, Забарний допоміг "Борнмуту" перемогти
АПЛ: Мудрик не врятував "Челсі" від розгромного фіаско, Забарний допоміг "Борнмуту" перемогти

АПЛ: Мудрик не врятував "Челсі" від розгромного фіаско, Забарний допоміг "Борнмуту" перемогти

Відбулися два матчі 13-го туру чемпіонату Англії за участю українських футболістів.

У матчах 13-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) "Челсі" Михайла Мудрика на виїзді програв "Ньюкаслу" (4:1), а "Борнмут" Іллі Забарного в гостях обіграв "Шеффілд Юнайтед" (1:3).

"Сороки" вийшли вперед на 13-й хвилині зусиллями Александера Ісака, але на 23-й хвилині Рахім Стерлінг відновив паритет у цій зустрічі. Тож на перерву команди пішли за рівного рахунку.

На старті другого тайму "Ньюкасл" шокував "пенсіонерів", двічі забивши упродовж однієї хвилини. На 61-й хвилині рахунок уже був 3:1 завдяки голам Джамаала Ласселса та Жоелінтона.

До всіх бід "синіх" додалося ще й вилучення на 73-й хвилині Ріса Джеймса, який отримав другу жовту картку.

Команда Едді Гау скористалася чисельною перевагою та довела справу до розгрому. На 83-й хвилині остаточний рахунок поєдинку встановив Ентоні Гордон.

Зазначимо, що Мудрик розпочав матч на лавці для запасних, але вийшов на поле на 69-й хвилині. Допомогти своїй команді в меншості переламати перебіг поєдинку Михайло не зміг.

Після цього матчу "Челсі" (16 очок) перебуває на десятій позиції в АПЛ. "Ньюкасл" (23 бали) піднявся на шосте місце у турнірній таблиці.

Джерело матеріала
loader
loader