"Шахтар" програв "Порту" у видовищному матчі та вибув до Ліги Європи

Матч із вісьмома голами завершився з рахунком 5:3 на користь португальської команди

У Порту (Португалія) завершився матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Порту" приймав на своєму полі донецький "Шахтар".

Джерело: УЄФА

Подробиці: Гра завершилася з рахунком 5:3 на користь господарів поля. Португальська команда вела в рахунку протягом більшої частини матчу і довела його до перемоги.

При цьому, лише один гравець у настільки гольовому матчі зробив дубль - Галено, який забив два голи в першому таймі.

Детальніше Гравець "Порту" забив на 9-й і 43-й хвилинах, але що донеччани відповіли одним результативним ударом Сікана на 29-й хвилині - 2:1.

Після перерви Теремі забив третій гол, "Поту", потім португалець Еуштакіу вразив власні ворота (3:2), Пепе і Франсішку Консейсау довели рахунок до 5:2, але Егіналдо зумів забити третій гол гірників у самій кінцівці - 5:3.

Таким чином, гірники програли і з 9-ма очками фінішували на 3-му місці в турнірній таблиці. У лютому команда зіграє в 1/16 фіналу Ліги Європи.