/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F455%2Fa5aa74c619ee9fec896ac5457b13dfd6.jpg)
Фонд Вадима Столара обеспечил альтернативными источниками энергии детсад
Фонд Вадима Столара профінансував обладнання альтернативними джерелами живлення дитячого садочка та дитячої поліклініки, розташованих у Київській області. Проєкт реалізовано разом з компанією ТОВ "ОЕНЖІ СОЛАР", йдеться у сюжеті Новини.Live.
Коштом Фонду були проведені монтаж та пусконалагоджувальні роботи сонячних станцій з системами безперебійного живлення на основі акумуляторних батарей на цих двох об’єктах інфраструктури.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F455%2F52f715e4f19a4aa3ea71024843dfb5a3.jpg)
“Через обстріли ворогом критичної інфраструктури українці постійно ризикують залишитися без центрального енергопостачання. Найбільші ризики тут для медичних закладів, де безперебійне живлення критично важливе для роботи обладнання, яке рятує життя і підтримує життєдіяльність важких пацієнтів. Також важливо, щоб електрикою постійно були забезпечені дитячі садки, аби маленькі українці почувалися затишно, в комфорті та безпеці. Тож Фонд Вадима Столара взяв на себе фінансування робіт з облаштування систем альтернативного живлення на двох відповідних об’єктах Київщини – дитячому садку у Вишгородському районі та дитячій поліклініці на Київщині, в чому дуже допомогла компанія "ОЕНЖІ СОЛАР"”, – повідомила волонтерка Фонду Наталія Приходько.
Інженер з охорони праці дитячого садочка Валерій Геращенко пояснив принцип дії та переваги резервної системи.
“Працюють такі системи наступним чином: коли є електричний струм у мережі, вони підзаряджають акумулятори, коли зникає світло – автоматично, персонал навіть не помічає, живлення перемикається на батареї, і так автономно вони можуть працювати десь 4-5 годин. Так у садочку залишаються освітлення, опалення та питна вода”, – розповів інженер.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F455%2F383500a15113cb207ee0fa6463c2caf7.jpg)
“Очевидно, що росія продовжуватиме спроби знищити нашу енергетичну інфраструктуру і на нас чекає нелегка зима. Я розумію, що діти особливо потребують нашої уваги та підтримки в такі важкі часи, саме тому ми з командою Фонду та партнерами реалізували проєкт із забезпечення резервним живленням дитячих закладів”, – резюмував засновник Фонду Вадим Столар.

