Російські загарбники посилено змінюють етнічний склад населення на тимчасово окупованій частині Запорізької області, повідомив офіційний мер Мелітополя Іван Федоров у телеграмі.
«Спочатку довели місцевих мешканців до зубожіння. Тепер через окупаційний центр зайнятості пропонують безробітним їхати на заробітки на Росію. Натомість завозять на ТОТ гастролерів з РФ», — написав Іван Федоров.
За його словами, наразі 50% населення Мелітополя — немісцеві.
«До повномасштабного вторгнення у місті проживало 150 тисяч людей. За два роки окупації близько 90 тисяч виїхали до інших міст України та світу. У Мелітополі залишилось 60 тисяч корінних мешканців, проте приблизно стільки ж понаїхало з ворожої країни», — констатував мер міста.
Він додав, що нині мелітопольці, виходячи на вулицю, не зустрічають знайомих облич, бо «навколо недолюди з Росії».
Раніше ми повідомляли, що учнів загальноосвітніх шкіл тимчасово окупованого Мелітополя загарбники примусово зганяють на уроки «російської ідентичності». За інформацією Центру національного спротиву, пропагандистський захід, який окупаційна адміністрація нав`язує українським дітям, називається «Сто дат російської ідентичності», а відповідальним за промивання дитячих мізків є Федеральне агентство у справах національностей, «спеціальний кремлівський орган для виховання манкуртів».
У вересні 2023 року в тимчасово окупованому українському місті Мелітополь росіяни та їхні поплічники відкрили пропагандистський музейний комплекс «Росія — моя історія».
У жовтні 2023 року стало відомо, що російські окупанти взяли в полон представників ворожих для загарбників медіа, зокрема, адміністратора телеграм-каналів «РІА-Мелітополь» і «Мелітополь — це Україна» Георгія Левченка.
Фото: РІА Мелітополь
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.