/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fb8b3b16dd2fe7fda6ee1b0d12a3c420b.jpg)
У Польщі розблокували рух до пункту пропуску «Медика – Шегині»
У Польщі відновили рух вантажівок дорогою до прикордонного пункту пропуску «Медика - Шегині».
Про це Державна прикордонна служба України повідомила в Телеграмі, передає Укрінформ.
«За інформацією, отриманою від Прикордонної варти Республіки Польща, сьогодні о 21:00 завершилася акція протесту перед пунктом пропуску «Медика – Шегині». Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у напрямку вʼїзду в Україну здійснюється у звичайному режимі», – зазначили в ДПСУ.
Станом на цей час на вʼїзд в Україну перед пунктом пропуску «Медика – Шегині», згідно з даними Держприкордонслужби, очікують 650 вантажівок.
Як повідомляв Укрінформ, уряд Польщі домовився з фермерами про призупинення протесту на дорозі біля пункту пункту пропуску «Медика-Шегині» на невизначений період.

