/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F0b4a10515d8d3d8d66ba42d1fe1ff972.jpg)
ЗСУ ліквідували російського полковника ПДВ – соцмережі
Начальник бронетанкової служби ПДВ полковник Арман Оспанов був ліквідований 6 січня на Херсонщині.
Збройні сили України ліквідували на Херсонщині начальника бронетанкової служби повітрянодесантних військ Росії полковника Армана Оспанова. Про це 8 січня повідомили російські Telegram-канали.
Зазначається, що близький товариш командувача ПДВ Росії генерал-полковника Михайла Теплинського потрапив під артилерійський обстріл ЗСУ та загинув унаслідок отриманих травм.
6 січня Оспанов прибув для перевірки розташування 104-ї десантно-штурмової дивізії РФ, що розташована біля населеного пункту Козачі Лагері в Херсонській області. З групою військових він вирушив на евакуацію бронетранспортера з окупантами. Після прибуття полковника на місце евакуації група російських військових опинилась під обстрілом української артилерії.
Внаслідок обстрілу Оспанов загинув, також було вбито командира евакуаційного відділення одного з підрозділів 104-го ДШД сержанта Олександра Краснова. Поранення отримали рядові окупанти 104-ї ДШД.
Напередодні повідомлялося, що 51-річний Оспанов самоліквідувався на міні 6 січня. Відомо, що у 2023 році окупант отримав медаль за участь у війні проти України.
Нагадаємо, 10 листопада 2023 року в результаті удару морських дронів по кораблях російських окупантів в Криму був знищений командир десантного катера проєкту 11770 Серна старший мічман ВМФ РФ Денис Нікітін.
Минулої доби ЗСУ ліквідували 440 окупантів. Загальна кількість втрат російської армії з початку війни проти України становить 365 170 військових.

