У Міноборони заявили, що мають один контракт з компанією Гринкевича
У Міноборони заявили, що мають один контракт з компанією Гринкевича

У Міноборони заявили, що мають один контракт з компанією Гринкевича

У Міноборони заявили, що мають один контракт з компанією Гринкевича

Зараз у Міноборони триває перевірка цього контракту.

У Міністерстві оборони України залишився лише один контракт з компанією львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича. Він діє з 1 січня по 1 квітня, повідомив заступник міністра оборони полковник Віталій Половенко.

Він зазначив, що йде мова про угоду на постачання харчування військовим у Миколаївській та Херсонській областях. 

“Це була остання угода, яку уклав департамент ресурсного забезпечення, який зараз розформовують. Угода укладена за результатами тендеру, проведеного на Прозорро – до того, як нам стало відомо про арешти і затримання”, – розповів Віталій Половенко.

За його словами, у міністерстві вже почали ретельні службові перевірки щодо цього питання.

“Одна група інспекторів перевіряє тендер, друга – контракт, третя – якість послуг. Інспектори перевірятимуть всі аспекті співпраці протягом всього терміну дії угоди”, – уточнив заступник міністра.

Віталій Половенко додав, що зараз пріоритетом є харчування захисників, проте, якщо зʼявляться хоч якісь підстави розірвати цей останній контракт достроково, у міністерстві це негайно зроблять.

Раніше Віталій Половенко заявив, що міністерство розриває усі контракти з пулом компаній, пов'язаних з Ігорем Гринкевичем.

Нагадаємо, 29 грудня львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича затримало ДБР, коли він намагався дати одному із керівників бюро хабар у розмірі 500 тисяч доларів для сприяння у поверненні майна його компаній, вилученого під час розслідування. Останнє проводиться в рамках справи за фактом оборудок із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ, на постачання яки корпорації бізнесмена виграли 23 тендери загальною вартістю понад 1,5 млрд грн. Втім, згодом стало відомо, що насправді підприємства Гринкевича займаються будівництвом. Одяг для військових вони купували у Туреччині і перепродавали з націнкою 60%. За попередніми оцінками, сума збитків діяльності бізнесмена може сягати понад 1 млрд грн.

Джерело матеріала
loader