Джима – у топ-15: результати жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдінгу

Виграла жіночий спринт у німецькому Рупольдінгу норвежка Інгрід Тандреволл.

У п'ятницю, 12 січня, на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в німецькому Рупольдінгу відбулася жіноча спринтерська гонка.

Україну в ній представляли чотири біатлоністки: Юлія Джима, Любов Кип'яченкова, Олена Городна та Надія Бєлкіна.

Крім Джими, інші три українські біатлоністки – Анастасія Меркушина, Ірина Петренко та Христина Дмитренко – одразу після естафети в Рупольдінгу вирушили до Антгольца, де готуватимуться до чемпіонату Європи.

У спринті найкращою серед українок стала Джима, яка з чистою стрільбою фінішувала 13-ю. Таким чином, Юлія відібралася до гонки переслідування, на відміну від решти українок – Кип'яченкова, Бєлкіна та Городна не потрапили до топ-60.

Переможницню спринтерської гонки стала норвежка Інгрід Тандреволл, яка на 18,2 секунди випередила шведку Мону Брорссон. Третьою стала італійка Ліза Віттоцці.

83. Олена Городна (Україна, 1+1) +3:28.1

Чоловіча спринтерська гонка відбудеться у суботу, 13 січня. У неділю, 14 січня, етап Кубка світу в Рупольдінгу закінчиться персьютами.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Рупольдінг-2024: розклад гонок п'ятого етапу Кубка світу з біатлону та де дивитися

Кубок світу з біатлону: результати чоловічої естафети на етапі в Рупольдінгу

Україна – у топ-5: результати жіночої естафети на Кубку світу з біатлону в Рупольдінгу