![Гармаш та Осієк розірвали контракт](https://thumbor.my.ua/HGnuhZiFGdwIra43qjC8xc2pncw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F9b04bd38024e9cfa4f5fbfd9f0ff1a09.jpg)
Гармаш та Осієк розірвали контракт
Колишній футболіст київського Динамо та збірної України знову опинився в пошуках команди.
Осієк оголосив про розірвання контракту із півзахисником Денисом Гармашем. Сторони вирішили за взаємною згодою припинити співпрацю. Договір футболіста з клубом було розраховано до літа цього року.
У повідомленні пресслужби хорватського клубу йдеться, що 33-річний українець не зміг завоювати місце в основі через погану фізичну підготовку. Під керівництвом нового тренера Зорана Зекіча він не отримав навіть хвилини на полі під час офіційних ігор. Тому було вирішено, що такий розвиток ситуації є найкращим для обох сторін.
Зазначимо, що у цьому сезоні Гармаш провів 4 матчі за Осієк. Востаннє Денис виходив на поле ще наприкінці вересня 2023 року.
Нагадаємо, раніше Шахтар продовжив контракт з одним з лідерів команди.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)