Нардеп запропонувала мобілізувати до лав ЗСУ всіх жінок
Нардеп запропонувала мобілізувати до лав ЗСУ всіх жінок

Нардеп запропонувала мобілізувати до лав ЗСУ всіх жінок

Нардеп від партії "Голос" Інна Совсун вважає, що в Україні доцільно мобілізувати до лав Збройних сил усіх жінок. Парламентарій заявила, що йдеться про службу не лише безпосередньо на фронті, а й у тилу. Про це Совсун сказала в інтерв'ю журналістці Еммі Антонюк.

- Популярна відповідь, що жінок не можна мобілізувати і президент сказав, що не підпише такий закон. І у нас у Конституції написано, що всі громадяни України мають брати участь у захисті державності. Не написано лише чоловіки чи лише жінки. Для чоловіків прописано обов'язкову службу, але обов'язок захищати державу є у всіх, – сказала депутат.

Совсун додала, що мобілізація жінок можлива лише у разі нагальної потреби. Вона додала, що не обов'язково відправляти жінок на передову роботу всім вистачить і в тилу. Депутат також наголосила, що в Україні вже є багато жінок, які служать.

  • Наприкінці грудня Володимир Зеленський заявив, що не підпише новий законопроект щодо мобілізації, якщо він передбачатиме мобілізацію жінок.
  • Раніше народний депутат, заступник голови оборонного комітету Єгор Черньов заявив, що у Верховній Раді обговорюють ініціативу запровадження базової військової служби для всіх громадян віком до 25 років.
Теги за темою
військові
Джерело матеріала
loader
loader