![Нідерланди вступили в ІТ-коаліцію і одразу скинулися на кіберзахист для ЗСУ: деталі](https://thumbor.my.ua/hdPrGkYz1AZI32IScEobqn-VDII=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F01651b45dd22bf9885e00b4b0bbbf877.png)
Нідерланди вступили в ІТ-коаліцію і одразу скинулися на кіберзахист для ЗСУ: деталі
Нідерланди приєдналися до "ІТ-коаліції", що підтримує Україну в межах зусиль так званого "формату Рамштайн". Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.
Зазначається, що метою IT-коаліції є підтримка Міністерства оборони України та ЗСУ у сфері інформаційних технологій, зв’язку та кібербезпеки. Крім Нідерландів, учасниками коаліції наразі є ще 11 країн: Україна, Бельгія, Великобританія, Данія, Естонія, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург та Японія.
Одразу після приєднання до коаліції Нідерланди виділили 10 мільйонів євро на потреби України у цій сфері. Також під час сьогоднішнього засідання контактної групи стало відомо, що 12 мільйонів євро виділяє і Данія. Кошти підуть на реалізацію проектів з кібербезпеки у ЗСУ та Міноборони України.
"Технології можуть допомогти перетворити позиційну війну на маневрену. ІТ-коаліція покликана забезпечити необхідну цифрову основу для розгортання будь-яких нових технологічних рішень", – зауважила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.
Західна підтримка України: останні новини
Як писав УНІАН, Франція передала Україні чотири реактивні системи залпового вогню LRU, яка є модифікацією американської M270, тобто "гусеничної версії HIMARS".
Також ми розповідали, що сенат Італії підтримав рішення уряду стосовно продовження дії дозволу на постачання воєнних засобів в Україну до 31 грудня 2024 року, що відповідає міжнародним зобов'язанням Італії у наданні допомоги Києву для відбиття російського вторгнення.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)