/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F52afbff2c63c38f89f8c4170a708b87c.jpg)
Командувач ВМС назвав дві мети війни проти Росії у морі
Морська війна України проти Росії має дві мети: забезпечити доступ суден до українських портів та зупинити флот РФ від здатності атакувати територію України
Про це в інтерв'ю Sky News розповів командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа.
"Ми повинні мати такі можливості, щоб Росія назавжди відмовилася навіть від думки дивитися в бік України, зокрема й на морі", - заявив командувач.
Неїжпапа зазначив, що успіхи України у 2022 та 2023 роках стали результатом складних, але інноваційних рішень. Але з огляду на тривалість війни, попередні методи вже можуть більше не працювати.
За його словами, армія РФ адаптується, тож українські захисники також повинні адаптуватися.
"Сучасна війна - це війна технологій. Хто виграє в технологічному сенсі, той і здобуде перемогу", - наголосив Неїжпапа.
- Крім того, командувач ВМСУ вважає, що Україна виграла б війну швидше, якби мала дозвіл бити з переданої зброї західних союзників по цілях на території Росії.

