Бронювання військовозобов’язаних: що змінилося у лютому
Бронювання військовозобов’язаних: що змінилося у лютому

Бронювання військовозобов’язаних: що змінилося у лютому

Бронювання військовозобов’язаних: що змінилося у лютому

Цього року уряд вніс певні зміни.

В Україні триває загальна мобілізація, яка була оголошена через повномасштабне вторгнення РФ. Деякі підприємства можуть бронювати своїх працівників від мобілізації. В середині січня уряд вніс зміни до постанови №76 від 27 січня 2023 року, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу. Про це повідомили у Міністерстві економіки.

Згідно з ухваленим рішенням, військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються:

  • незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності;
  • без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.

«Відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості та без врахування рівня дефіцитності їх військової спеціальності. Це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва. Це рішення – спільна позиція Міноборони, Мінстратегпрому та Мінекономіки. Наше першочергове завдання – забезпечити наших захисників і захисниць всім необхідним для здобуття перемоги», – пояснив заступник міністра економіки України Ігор Фоменко.

Нагадаємо, скільки разів можуть бронювати одного працівника. «Бронь» видається на 6 місяців, тож якщо її термін вийшов і його не було продовжено відповідною постановою уряду, то керівники підприємств повинні знову подавати документи на бронювання своїх співробітників.

Джерело матеріала
loader
loader