![Глава МЗС Угорщини Сійярто прибув на Закарпаття для зустрічі з Кулебою](https://thumbor.my.ua/7cHbR2rTbU5bCl8MvT1t9WdRxqg=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F3ce34bc229e598ec2840ac675f127391.jpg)
Глава МЗС Угорщини Сійярто прибув на Закарпаття для зустрічі з Кулебою
Сьогодні, 29 січня, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто прибув у Закарпатську область України, де, як очікується, зустрінеться з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Метою візиту є покращення співпраці між Угорщиною та Україною.
«Виїзд на Закарпаття. Ми хочемо покращити співпрацю між Україною та Угорщиною і зробимо все, щоб угорська громада Закарпаття повернула свої колишні права», – написав Сійярто у Facebook.
Наразі кортеж угорського міністра вже перетнув кордон із Україною. Про це повідомив місцевий журналіст Віталій Глагола у Telegram.
«Петер Сійярто прибув на Закарпаття для зустрічі з Кулебою. Його кортеж перетнув кордон і заїхав на Закарпаття. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто сьогодні проведе зустріч з очільником МЗС України Дмитром Кулебою в Ужгороді», – йдеться у повідомленні.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)