Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці Посольства України в Естонії.
За повідомленням, народжені з туги за Батьківщиною, виконані у техніці аплікації настінні та альбомні картини Ніни Винник розповідають про ідеальний світ, у якому відсутнє зло, а щоденні клопоти і труднощі замінюються життєствердністю та радістю. Ілюзорний, подібний на рай, світ постає у роботах мисткині, як то притаманно наївному мистецтву, просто, щиро, сповнено особистих деталей та яскравих барв.
Ніна Винник народилася в 1928 році в Україні, в Дніпропетровській області. У віці 70 років переїхала до Естонії, де, через деякий час, в Українському культурному центрі на вулиці Лабораторній у Таллінні розпочала роботу зі створення картин-аплікацій із залишків шматків вовняних або бавовняних речей, мережива тощо.
Виставку відвідав Посол України в Естонській Республіці Максим Кононенко разом з дружиною Тетяною Дорошенко.
У своїй промові Посол зазначив, що для українського народу надзвичайно важливо продемонструвати свою культуру та мистецтво світу, особливо зараз, коли через російську агресію культурна спадщина українського народу зазнає значних втрат через розкрадання та знищення культурних скарбів окупантами. Мистецтво Ніни Вінник вкотре підтверджує наскільки мирними і душевними є українці, та що вони не бажають війни.