/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F642ee5e9fdce104d0e668b2e129ac248.jpg)
"Виділяються три важкі ділянки": експерт розповів, де варто очікувати активних дій окупантів
Окупанти не виявляють прагнення вдосконалити свою тактику; вони вважають за краще засипати поле бою масованим напливом живої сили. Роман Світан, військовий експерт і полковник запасу Збройних Сил України розповів, що на Куп'янсько-Лиманському напрямку за останній тиждень окупанти роблять спроби просування вперед,
"У Луганській області виділяються три важкі ділянки: Сватове – Куп'янськ, Кремінна – Серебрянське лісництво та Білогорівка поблизу Лисичанська. На всіх цих напрямках окупанти роблять силові наступальні операції, активно застосовуючи авіабомбардування для впливу на позиції наших військ" – розповідає експерт.
Також він зауважує, крім того, росіяни регулярно здійснюють артилерійські обстріли та атакують безпілотниками FPV. У той самий час ворог зазнає значних втрат як і техніці, і у особовому складі.
"Найближчого тижня очікується можлива серйозна атака, що здійснюється з використанням "Шахедів". Це може бути однією великою хвилею або кількома наступними хвилями" - розповідає експерт.
Світан наголосив, що характер використання цих тактичних засобів залежить від творчого підходу супротивника, тому необхідно бути готовими до різноманітних сценаріїв.
Останні новини України:
Також писала Politeka, українець відмовився від служби у ЗСУ через свій туберкульоз та неграмотність.

