/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fae818719dae3bfa7069abaeb8aa8beb9.jpg)
Чи зросте тариф за світло після зими: пояснення Міненерго
Чи зростуть тарифи
Замміністра енергетики Світлана Гринчук в ефірі телемарафону повідомила, що, станом на тепер, уряд не розглядає питання зростання тарифів, передає 24 Канал. Чиновники чекатимуть закінчення опалювального сезону.
Світлана Гринчук
Заступниця міністра енергетики
Поки що розмова навіть не ведеться. Після того, як завершиться опалювальний сезон і ми зможемо зробити аналіз того, як він пройшов та що треба зробити, щоб підготуватися до наступного, тільки тоді ми будемо розраховувати.
Гринчук зауважила, що першочергово уряд буде аналізувати загальну економічну ситуацію в Україні. Зараз значна частина українців належать до вразливої категорії населення і, відповідно, потребують допомоги від держави.
Якими будуть тарифи
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив незмінність тарифів. Так, за його словами, електроенергія надалі коштуватиме 2,64 гривні за кіловат-годину, газ, своєю чергою матиме ціну 7,96 гривні за кубометр.
Денис Шмигаль
Прем'єр-міністр України
Проходимо цей опалювальний сезон із газом власного видобутку. Наразі в наших сховищах накопичено близько 10 мільярдів кубічних метрів.
Шмигаль акцентує, на тому, що кількість субсидій цьогоріч зросте на 25%. Зараз таку допомогу потребують 3 мільйони домогосподарств. На виплату субсидій з бюджету виділено 50 мільярдів гривень.

