Лієв хоче пройти детектор брехні, аби довести, що не крав кошти на снаряди для ЗСУ
Лієв хоче пройти детектор брехні, аби довести, що не крав кошти на снаряди для ЗСУ

Лієв хоче пройти детектор брехні, аби довести, що не крав кошти на снаряди для ЗСУ

Ексочільник департаменту Міністерства оборони Лієвзапросив долучитися до "експерименту" усіх представників медіа.

Лієв йде на поліграф, аби "пролити світло"

Так, на своїй сторінці у фейсбуці чиновник повідомив про те, що у понеділок, 5 лютого, пройде публічний поліграф. Про місце проведення він пообіцяв сказати пізніше після акредитації представників ЗМІ.

Я вирішив пройти "Поліграф". Публічно. Я звернувся до Всеукраїнської асоціації поліграфологів, вони розглянули моє звернення і підтвердили готовність щодо проведення психофізіологічного дослідження їхніми фахівцями",
– йдеться у заяві Лієва.

Експосадовець Міноборони запевнив, що дасть відповіді на всі запитання, які "лежать у фабулі підозри, врученої йому 27 січня".

питання

Питання, на які планує відповісти експосадовець Міноборони / Фото Facebook Лієва

Розкрадання коштів Міноборони: що відомо про гучну справу

  • 27 січня СБУ провела обшуки посадовців Міноборони та менеджерів "Львівського арсеналу". П'ятьом фігурантам повідомили про підозру у розкраданні коштів Міноборони.
  • Слідство встановило, що у жовтні 2022 року підозрювані справи уклали з Міністерством оборони контракт на постачання 100 тисяч мінометних снарядів іноземного виробництва.
  • Боєприпаси так і не поставили, однак Міноборони переказало постачальнику – компанії "Львівський арсенал" — 97 відсотків суми, передбаченої угодою. Також частину суму вивели на рахунки іноземної структури.
  • Відомо, що одного із фігурантів справи – Олександра Лієва – затримали під час спроби втекти за кордон.
  • 29 січня Вищий антикорупційний суд України не зміг обрати йому запобіжний захід. Прокурори просили про тримання під вартою із заставою у 286 мільйонів гривень.
Теги за темою
Скандал Корупція
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader