![Казус Дюранті](https://thumbor.my.ua/Hf6RkniEl25fxpe4l7-34d1p554=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Ff594920d073d2ced15abc4b488fddc5a.jpg)
Казус Дюранті
Сьогодні вночі американський журналіст Такер Карлсон викладе записане у Москві інтервʼю з Путіним.
В цей же час в Сенаті розглядатиметься питання української підтримки.
Співпадіння? Не думаю…
За цю «спецоперацію» Росія мала б нагородити Карлсона (якщо ще цього не зробила). Інтервʼю, адресоване американцям, здатне дійсно вплинути як на внутрішньополітичні розклади у США, так і на сприйняття «нового бачення Росії». А воно у нас відомо яке. З Мюнхенської конференціі безпеки – 10 лютого 2007-го, де Путін закликав повернутися до умов Варшавського договору.
Поява Карлсона у Москві – це великий подарунок Путіну за місяць до так званих «виборів президента». Це – трибуна на багатомільйонну аудиторію Штатів, здатна внести сумʼяття в уми пересічних громадян, які ще не знають, що кожне слово очільника Кремля – маніпуляція і брехня. Але ж як хочеться в ці «солодощі» вірити…
Штати вже мали справу зі схожим персонажем, який був оспівувачем величі Радянського Союзу. Ним був американський репортер New York Times Уолтер Дюранті. За серію репортажів про чудеса індустріалізації і колективізації в Радянському Союзі він навіть отримав Пулітцерівську премію (досі, до речі, її присудження не скасовано). Дюранті теж брав інтервʼю у Сталіна, наполегливо заперечував факт Голодомору, а появу концентраційних таборів у Сибіру пояснював шансом для вʼязнів, щоб переродитись і влитися в радянський народ.
Щось подібне буде і у Карлсона. Немає жодного сумніву.
Цікаво, якою буде на це реакція Білого Дому?
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)