/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F4056cc4b77edb22d02c138b04410d96d.jpg)
ОАЕ допомогли з черговим обміном українських захисників - розвідка
Про це повідомило у Телеграмі Головне управління розвідки МОУ, передає Укрінформ.
"Україна повернула додому ще 100 захисників з російського полону. 51-й за ліком обмін відбувся в рамках роботи Координаційного штабу за дорученням Президента України... Висловлюємо вдячність Об’єднаним Арабським Еміратам за надану допомогу та сприяння в організації цього обміну", - зазначається у повідомленні.
У ГУР розповіли, що серед врятованих військовослужбовців цього разу - 49 воїнів Національної гвардії України, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців.
Усі визволені – рядового та сержантського складу. 84 врятованих воїнів захищали Маріуполь (в т.ч. 82 – оборонці «Азовсталі»), решта виконували бойові завдання на Донецькому та Луганському напрямках.
За інформацією ГУР, щонайменше 28 визволених мають поранення або серйозні хвороби. Найстаршому виповнилося 62 роки, а наймолодшому – 20.
Також повідомляється, що далося врятувати, зокрема, медика, який у надскладних умовах рятував поранених на «Азовсталі».
"З моменту повномасштабного вторгнення з російського полону вдалося визволити вже 3135 захисників та захисниць", - повідомили в ГУР.
Як повідомляв Укрінформ, 8 лютого відбувся черговий обмінвійськовополоненими - додому повернулося ще 100 українських громадян.
Попередній обмін полоненими відбувся 31 січня. Тоді з військового полону повернулися 207 українців.
Перший за довгий час обмін полоненими відбувся також 3 січня. Україна повернула понад 200 військових і цивільних з російського полону.

