Під час проведення сертифікації вчителів в умовах повномасштабної війни Росії проти України потрібно бути обережними з вимогами до них. За словами співзасновниці громадської організації "Смарт освіта" та співавторки реформи "Нова українська школа" Іванни Коберник, воєнний стан позначається також і на педагогах – вони стомлені та перебувають у стресі.
Про це Коберник розповіла в екслюзивному інтервʼю OBOZ.UA. За її словами, варто усвідомлювати посильність вимог до вчителів.
"Воєнний стан позначається не лише на школярах, а й, безумовно, на вчителях – вони виснажені, стомлені і також перебувають у хронічному стресі. Тому зараз дуже важливо бути обережними з додатковими вимогами і сміливими новаціями, бо можна отримати протилежний результат. Це не означає, що треба закривати очі, якщо навчання не відбувається або відбувається погано. Треба лиш усвідомлювати посильність вимог", – зазначила співзасновниця громадської організації.
Нагадаємо, за результатами дослідження вчителі з прифронтових регіонів та прикордонних громад потребують більше часу на відновлення психоемоційного стану. Більшість із них відчувають постійну втому та спустошення. Крім цього, у педагогів також зросла і тривога з початком повномасштабного вторгнення.
Інтервʼю з Іванною Коберник читайте на OBOZ.UA тут.
Раніше OBOZ.UA розповідав, в яких регіонах України найбільше навантаження на вчителів.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!