Геля Зозуля – про сценічне ім’я, родину, сольний концерт, Тараса Цимбалюка та Клавдію Петрівну
Геля Зозуля – про сценічне ім’я, родину, сольний концерт, Тараса Цимбалюка та Клавдію Петрівну

Геля Зозуля – про сценічне ім’я, родину, сольний концерт, Тараса Цимбалюка та Клавдію Петрівну

Дебютна пісня Гелі Зозулі «КоляГаля» одразу ж стала хітом. За рік трек співачки подивилися більше 1,7 млн людей. У відео навіть знялися рідні артистки – дідусь Коля та бабуся Галя, яку всі звуть Гелею. Власне, їм і присвячена ця пісня. За цей час Геля Зозуля випустила вже сім треків і збавляти темпи в українському шоу-бізнесі не збирається. Усі тексти та музику дівчина пише сама.

Журналістка Коротко про поговорила зі співачкою про її музику, сценічне ім’я та родину.

Тато нещодавно написав пісню і збирається її випускати

- Гелю, в інстаграмі ви з’явилися 15 вересня 2022 року. До того – чистий аркуш. З вашої біографії я знайшла лише те, що ви навчалися в музичній школі на Житомирщині. Звідки ви родом?

- Родом із Житомирщини. Пізніше переїхала до Києва навчатися в Київській академії музики ім. Глієра. Так тут і залишилася, якщо не враховувати всі мої постійні переїзди.

- Звідки саме з Житомирщини?

- Я б поки воліла не казати.

- Ви вже розповідали, що Геля – це на честь вашої бабусі. Зозуля – це теж не справжнє прізвище?

- Так, мою бабусю звати Геля, і моє сценічне ім’я дійсно на її честь. Бо Геля Зозуля з’явилася через пісню «КоляГаля», а пісня «КоляГаля» названа на честь моєї бабусі.

А Зозуля – на честь музичного інструмента (зозуля - керамічна або порцелянова свисткова флейта. – Авт.).

- Чому саме на честь зозулі? Вам подобається цей інструмент?

- Я хотіла, щоб моє сценічне ім’я було пов’язане з музикою і звучало милозвучно. Я могла обрати будь-що. Наприклад, Геля Трембіта чи Геля Скрипка. Але вирішила обрати Геля Зозуля – мені подобається. Чому б і ні?!

- Справжнє прізвище ви не готові називати?

- Ні.

- А ви знали, що вже є співачка Zozulya? Чи це не перепона?

- Я поняття не мала про цю співачку. Дізналася про неї вже згодом. Більше того, є співачка Геля. Тому ми можемо виступати утрьох – Геля, Зозуля і Геля Зозуля (сміється).

- Рідні звуть вас Геля чи Ангеліна?

- Звісно, Ангеліна. Це моє справжнє ім’я, тому мої рідні кличуть мене Ангеліна.

- Ваша бабуся теж співачка?

- Вона не професійна співачка. Просто все життя бабуся займалася вокалом, співала у хорі, їздила виступати з капелою бандуристів. Вона не позиціонувала себе як артистку, але все її життя пов’язане з музикою.

- Як кажуть – співачка з народу.

- Так, вона справжня співачка з народу. Де тільки треба було співати – моя бабуся була там і залюбки співала для всіх.

- Бабуся слухає ваші пісні? Є у неї улюблена?

- Думаю, її улюблена пісня «КоляГаля». Звісно, вона чула усі мої пісні. Композицію «Наробила лиха» я їй показувала особисто. Їй за 80 років, та всі мої пісні сприймає абсолютно нормально, вона розуміє, що це творчість. Їй подобається.

- Разом співаєте?

- Раніше багато співали разом. Зараз не так часто, бо я не живу поруч і бачитися часто не виходить. Але за сімейним столом завжди у нас звучала і звучить пісня.

- Ваші мама, тато теж люди творчі чи у них інші захоплення?

- Не знаю, як правильно відповісти на це питання. Насправді, у них не творчі професії. Юрист, агроном, вчитель – це професії моїх рідних. Але в душі вони всі дуже творчі. Мій тато нещодавно написав пісню і збирається її випускати. Мама моя веде TikTok, моя сестра – теж. У них обох по 40 тисяч підписників. Не буду говорити, як вони називаються, бо вони проти цього.

- У тата це буде дебютна пісня?

- Він хоче випустити цю пісню просто для себе. Один трек, щоб він міг вмикати його на своїх святах. Ми її вже записали Це такий подарунок для нього.

- Може, вже й разом готові щось записати, раз тато таке любить? Родинний дует?

- Я записала для його пісні беки. Можливо, колись і разом щось запишемо. Що буде далі – ніхто не знає. Якщо буде якась особлива пісня, то все можливо, чому б і ні.

Геля Зозуля – про сценічне ім’я, родину, сольний концерт, Тараса Цимбалюка та Клавдію Петрівну - Фото 1

Не розумію, як люди можуть писати хейтерські коментарі

- Ви випускаєте релізи раз на місяць. Це комфортний темп для вас? Бо коли молоді артисти випускають по треку ледве не щотижня, це, як на мене, набридає, люди не встигають насититися піснею, заскучати за новим. А ви казали, що пишете дуже багато.

- Отакий темп мені й комфортний – раз на місяць. Звісно, пісень я пишу набагато більше. Майже кожного тижня у мене з’являється нова пісня. Але це не означає, що всі пісні мають бути випущені. І не всі пісні, це потрібно розуміти, можуть бути випущені. Тому обираємо найкращі пісні, і ви чуєте тільки найкраще.

До того ж, і пісні мають бути різні. Є пісні, які приурочені під якісь дати. Хочеться слухати різноманітну музику, а не однакову, і щоб вона підходила під настрій. От незабаром буде 14 лютого, і якраз до цієї дати випускатиму композицію «Весела пісня».

- У січні ви випустили «Руту». У релізі йшла мова, що історія взята з особистого життя, пов'язана з аб'юзером. У вас були аб’юзивні стосунки?

- У моєму житті ситуацій з аб’юзером як таких не було. Але в мене були аб’юзивні стани. Мова не про хлопця. Будь-яка людина може бути у житті аб’юзером. Та я не дуже хочу про це говорити.

- Ви зізнавалися, що ніколи не відповідаєте на хейт та образи. Це у вас настільки стійка психіка чи ви винайшли свою формулу співіснування у соцмережах? Або, може, у вас ще не було такого сильного хейту, який може доводити людину до сумних станів.

- У мене є хейтерські коментарі. Але від коментарів я беру лише конструктивізм. Я відкидаю все негативне, бо розумію, що людина може бути в якомусь поганому настрої або в неї можуть бути якісь свої внутрішні переживання. Взагалі людина віддзеркалює те, що у неї всередині. А я не знаю, в якому стані ця людина і чому вона вирішила написати такий коментар.

Я, наприклад, ніколи не писала хейтерських коментарів. Не розумію, як це можна робити. От натикаюся на пост чужої мені людини і пишу їй щось погане? Для мене це дивно. Тому коли мені пишуть по факту, якщо це реально адекватна критика, яка допоможе мені розвиватися, то я люблю такі коментарі.

Інколи, коли маю час, відповідаю, питаю у людини, чому вона так думає, прошу аргументувати свою думку. І якщо людина пише по факту – це класно, якщо ні – ну що ж…

- На вас підписані, зокрема, Аліна Гросу, Анна Сагайдачна, Оля Полякова, Настя Коротка. Ви з кимось знайомі, може, товаришуєте?

- Якщо вони на мене підписані, значить, їм цікаво за мною спостерігати. Оля Полякова, я помітила, підписалася на мене після перегляду Reels. З Анею Сагайдачною ми знайомі.

Але я теж підписана на багатьох своїх колег, мені цікаво спостерігати за ними. І я розумію, чому вони підписуються на мене. Адже потрібно слідкувати за тим, що відбувається у шоу-бізнесі, хто новий з’являється у музичній індустрії.

Підписатися – це одна справа. Головне, щоб усі залишалися.

- А як вам вдалося вмовити на зйомки Тараса Цимбалюка? Ви були знайомі чи це стандартний процес, коли запрошуєш актора на роботу?

- Ні, з Тарасом Цимбалюком ми не були знайомі до «Бавовни». Але я дуже вдячна йому, що він погодився знятися у моєму кліпі, бо він дав мені поштовх в емоційному плані. Я зняла цей кліп, коли повернулася в Україну з Німеччини на два тижні.

Взагалі за цей період я встигла записати дві пісні і зняти кліп. І саме в цей момент я згадала, хто я, усвідомила, що музика - це дійсно моє. Адже на той період після «КоліГалі» пройшло пів року, у мене була велика перерва. Тож коли повернулася назад в Німеччину, наступного дня почала збирати свої речі. Якби я не приїхала в Україну і не записала свої пісні, не знаю, чи були б зараз оці всі пісні, які ми чуємо. Скоріше за все, не було б. Тому дуже вдячна Тарасу Цимбалюку за зйомку і натхнення.

- Ви поїхали в Німеччину, рятуючись від війни?

- Так, через війну. У мене були в Німеччині знайомі, і я жила там майже рік. До речі, всі пісні, які ми чуємо зараз, написані вже після того, як я повернулася додому. Бо всі пісні, які я писала у Німеччині, тужливі, сумні, печальні. Тому, напевно, їх ніхто ніколи не почує.

Геля Зозуля – про сценічне ім’я, родину, сольний концерт, Тараса Цимбалюка та Клавдію Петрівну - Фото 2

Геля Зозуля - не Клавдія Петрівна

- Хто допомагає вам у шоу-бізнесі?

- У мене є команда, яка поки що постійно змінюється в музичному плані. Саме зараз у мене формується музичний склад гурту. Дистрибуцією займається Secret Service. А так – я сама собі продюсер.

- Вам самій подобається, коли вас називають інтернет-сенсація, TikTok-сенсація?

- Не пам’ятаю, хто це казав, але нехай кажуть, що хочуть, головне, щоб ім’я правильно писали.

- А до сольного концерту готові?

- Плануємо перший сольний концерт 29 березня в музичному просторі V'YAVA у Києві. Програма є, пісень у мене багато. Тому готуємося активно.

- Хто з наших артистів вам до вподоби, кого слухаєте?

- Слухаю багатьох українських артистів. Дуже мені подобаються CHEEV, ADAM. Радує, що зараз активно розвивається українська музична індустрія і з’являються нові імена.

- За останні роки з’явилося дуже багато музичних колаборацій, дуетів. З ким ви себе бачите в дуеті?

- Не можу зараз сказати конкретно, але знаю, що перший свій дует хотіла б зробити з чоловіком. Бо в мене є пісня, яка дуже класно лягає з чоловічим вокалом. Пісня класна. Тому запрошую!

- Може, вам це питання вже набридло, але поставимо крапку: Геля Зозуля – це не Клавдія Петрівна?

- Це не Клавдія Петрівна. Хоча мені подобаються її пісні. Вона теж входить у список артистів, кого я слухаю.

Як я вже тільки не жартувала з цього! Хтось мені писав, що ми схожі, і запитував, чи я не Клавдія Петрівна. То я вже навіть відповідала: так, я Клавдія Петрівна, ми як той дракон з двома головами – одна зветься Клавдія Петрівна, друга – Геля Зозуля (сміється).

- Не засмучує, що увесь час шукають якусь схожість з кимось, порівнюють?

- Та мене постійно з усіма порівнюють. Але давайте будемо чесними, усіх з кимось порівнюють. Тому від порівнянь нікуди не сховаєшся, вони завжди будуть. Учора, наприклад, мій голос порівняли з голосом морської відьми Урсули, героїні мультфільму «Русалонька». Порівнювати будуть завжди.

- Це як в кожній пісні хтось наслухає плагіат.

- Бо ми маємо 7 нот і 8 мільярдів людей на планеті. Тому хочеш-не-хочеш, будуть і схожі пісні, і однакові слова, і ноти - від цього теж нікуди не дінешся.

Геля Зозуля – про сценічне ім’я, родину, сольний концерт, Тараса Цимбалюка та Клавдію Петрівну - Фото 3
Теги за темою
Зірки
Джерело матеріала
loader
loader