Cтартує англомовний онлайн-курс про сучасне українське мистецтво
Cтартує англомовний онлайн-курс про сучасне українське мистецтво

Cтартує англомовний онлайн-курс про сучасне українське мистецтво

Лекції онлайн-курсу «Калейдоскоп історій. Мистецтво з України» можна переглядати на ютуб-каналі Українського інституту.

У вільному доступі з’явився англомовний онлайн-курс «Калейдоскоп історій. Мистецтво з України» про сучасне українське мистецтво, який створили Державне художнє зібрання Дрездена у партнерстві з Українським інститутом. У ньому провідні українські науковці та науковиці розповідають про новітнє та сучасне мистецтво XX та XXI століть з особливою увагою до культурних феноменів та постатей, повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

«Висвітлюючи різні аспекти візуальної культури в Україні, цей онлайн-курс виходить за межі традиційного хронологічного підходу і може зацікавити як експертів, так і просто тих, хто цікавиться культурою», зазначили в Українському інституті.

Серія відеолекцій пропонує підібрану добірку, що представляє ядро сучасної української культури, засноване на різноманітних явищах складної та бурхливої історії 20-го та 21-го століть.

Усі лекції поєднують академічну строгість із доступністю для різноманітної аудиторії. Висвітлюючи різні аспекти візуальної культури в Україні, ця серія виходить за рамки традиційного хронологічного підходу та має на меті зацікавити як експертів, так і широку громадськість.

Перший епізод про особливу секретну колекцію Національного художнього музею України, записаний із гендиректоркою установи Юлією Лтитвинець, уже доступний для перегляду.

Нові лекції публікуватимуть щотижня на ютуб-каналі Українського інституту.

Нагадаємо, твори українських художників, створені після початку повномасштабного вторгнення, котрі є реакцією на перебіг війни, представлені для вільного огляду на сайті «Архіву мистецтва воєнного стану». Його створює ГО «Музей Сучасного Мистецтва».

Фото: анонс онлайн-курсу «Калейдоскоп історій. Мистецтво з України» / Український інститут

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Джерело матеріала
loader
loader