У Львові у однорічного хлопчика виявили рідкісний синдром - його язик виявилася вп'ятеро довшое за звичайне, лікарі змогли виправити цю патологію. Про це повідомили у центрі дитячої хірургії "Охматдит".
- Є всього два відомі випадки рідкісного синдрому, при якому в однорічного немовляти язик виявився вп'ятеро довше за звичайний. Операцію з корекції провели у шпиталі "Охматдит", — йдеться у повідомленні.
В Одесі у немовляти було виявлено рідкісний генетичний синдром, що призводить до надзвичайно довгого язика. Батьки дізналися про це на 32 тижні вагітності. Дитині лише рік і три місяці.
Новонароджений малюк Лев, який з'явився на світ на 37-му тижні вагітності, вразив усіх своєю вагою 4250 кг. З перших днів його життя його висунутий язичок став особливістю, створюючи певні труднощі під час годування. Йому доводилося приймати їжу лише через пляшечку, а згодом виникали складнощі з їдою. Одна дитина із синдромом Беквіта-Відемана народжується приблизно на кожні 20 000 дітей.
Синдром Беквіта-Відемана - це рідкісне генетичне захворювання, що характеризується надзвичайно великою мовою у новонароджених. Він може супроводжуватися іншими медичними проблемами, такими як порушення дихання та годування. Цей синдром викликаний генетичними мутаціями і потребує спеціалізованого медичного догляду.
- 13 лютого дитина проковтнула 20 магнітів, лікарі лікарні "Охматдит" її прооперували, витягли магніти з його шлунка.
- 13 лютого медики у Львові провели операцію хлопчику, який три роки страждав від неможливості відкрити рота.