"Регулярні мати і ігнор": вчителька в німецькій школі поскажилася на українських учнів
"Регулярні мати і ігнор": вчителька в німецькій школі поскажилася на українських учнів

"Регулярні мати і ігнор": вчителька в німецькій школі поскажилася на українських учнів

Тетяна Спіріна-Сметана з Харкова, яка наразі навчає українських дітей в одній з німецьких шкіл, розповідає, чому іноді їх не хочуть "переводити" далі та що з цим робити.

Наразі в Німеччині є багато дітей з України, для яких створюються так звані "брюкенкласи". Це класи, в яких вивчають тільки німецьку, математику та англійську, а також спорт, кулінарію, мистецтво та працю. Вони слугують своєрідним містком для переходу до звичаних класів. Але не всі діти переходять цей "місток".

Німецькі вчителі пояснюють цю проблему тим, що діти не володіють німецькою мовою на достатньому рівні. Але Тетяна Спіріна-Сметана вважає, що є ще дещо, окрім цього.

На думку української вчительки, дітям потрібно навчитися працювати з інформацією, ставити запитання вчителеві, поважати вчителя, вчити нові слова та концентруватися.

"Учні, які ввечері погралися в гаджети до 10 години вечора, потім поспали, а о 4-й ранку знову прокинулися, щоб пограти «втиху», сидять після цього на уроках в стилі «живі зомбі». Про «вихованість», регулярні мати і ігнор зі сторони учнів я писати не буду", - каже Тетяна.

Крім того, харків'янка зазначає, що невдовзі "брюкенкласи" взагалі закриються, і тоді не зрозуміло, що буде із дітьми, які їх не пройшли.

"От тільки не знаю, куди вже їх будуть відправляти німецькі вчителі, коли закриються класи-місточки. Це відбудеться вже у серпні 2024 року. Єдине, що мене завжди заспокоює - ніхто не сидить у школі з бородою. Усі її завершують і рухаються далі по життю", - додає вчителька.

Останні новини України:

Дітям ухилянтів хочуть заборонити вступати до ВНЗ, що про це кажуть в Кабміні: "У Ізраїлі всі..."

Життя родини з п'яти людей обірвалося в один момент: подробиці трагедії на Сумщині

Священик із Дніпропетровщини 5 років проведе за ґратами: що накоїв настоятель

Теги за темою
Німеччина Діти Школа
Джерело матеріала
loader
loader