Видання Forbes зазначає, що українські бійці хоч і повільно, а проте просуваються до сусіднього поселення Козачі Лагері.
Українська морська піхота – переважно 35-та бригада – не тільки утримує свої позиції плацдарму в селі Кринки, але й повільно йде до сусіднього поселення Козачі Лагері. Про це Forbes.
На окупованому березі боротьба відбувається за кожен будинок та вулицю. Найчастіше домінує та сторона, яка має більше дронів та контролю у повітрі над певними територіями. Це одна з причин, чому ЗСУ досягали успіхів у Кринках та навколо них одразу після ліквідації операторів ворожих БПЛА.
ЗМІ зазначає, що технології є ключовим фактором у цій війні. Торік восени саме українські РЕБ, оснащені потужними засобами радіоперешкод, підготували поле бою в Кринках, за кілька тижнів до того, як перші морські піхотинці форсували Дніпро. Морська піхота змогла переправитися через річку та встановити свій плацдарм.
Водночас власні “глушилки” росіян працюють не так добре. В результаті українські БПЛА мають більшу свободу навколо Кринок.
Вночі українські дрони Баба Яга бомблять російські збірні пункти та засівають дороги мінами, а вдень наші БПЛА першими реагують під час спроб ворога штурмувати позиції.
З жовтня загарбники втратили 222 одиниці техніки, намагаючись відбити Кринки. Також зростає кількість 60-річних танків Т-62, які Кремль витягнув із довгострокового зберігання, щоб замінити частину знищеного озброєння.
ЗСУ переважно воюють піхотою і втратили у в районі цього населеного пункту тільки 47 одиниць техніку. Сили оборони частіше використовують свої гаубиці з правого берега Дніпра.
Односторонній коефіцієнт втрат свідчить про дезорганізацію російських сил на півдні України, а також про надзвичайну хоробрість українських морських піхотинців у Кринках.