/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Faf02dbb649ac19288059790e4006aff8.jpg)
Даяна Ястремська у нервовому поєдинку стартувала з перемоги в Сан-Дієго: хто наступний суперник
Керолайн Доулхайд (США) – Даяна Ястремська (Україна) 1:2 (4:6, 7:5, 1:6)
В американському Сан-Дієго продовжується престижний тенісний турнір серед жінок категорії WTA500. Серед 28-ми учасниць на старт вийшли три українки, пише 24 канал.
Ястремська доєдналась до Костюк
Марта Костюк не без проблем впоралась із Енн Лі зі США, а ось Леся Цуренко завершила боротьбу в першому ж раунді. Останньою на корт вийшла Даяна Ястремська.
Півфіналістка Australian Open після успіху у Мельбурні не надто вдало з'їздила в Лінц та Дубаї. Тепер же в Сан-Дієго жереб підкинув їй американку Керолайн Доулхайд, яка йде 45-ю в рейтингу WTA.
Перші два сети вийшли досить напруженими, дівчата не раз брали гейми на подачах одна одної. Перший сет був за українкою, а другий затягнувся на 12 геймів.
Протягом нього Даяна дозволила суперниці взяти чотири гейми поспіль та у підсумку відновити паритет в рахунку. Але, схоже, це забрало чимало сил у Доулхайд, яка в останньому сеті віддала майже все Ястремській (1:6).
Перемога вивела Даяну в 1/8 фіналу, де її суперницею стане "нейтральна" росіянка Анна Блінкова. У свою чергу на Марту Костюк чекає бій проти австралійки Тайли Престон. Обидві зустрічі мають відбутися 28 лютого після 20:00 за Києвом.
Відеоогляд матчу Керолайн Доулхайд – Даяна Ястремська

