Про це повідомила пресслужба КМДА, передає Укрінформ.
Заходи проходитимуть із п’ятниці до неділі. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.
На екскурсії «Таємниці града Володимира» (для людей із порушеннями зору), яка відбудеться у п’ятницю, 1 березня, о 12:00 (реєстрація), екскурсанти дізнаються про розбудову Києва, будівництво оборонних споруд князем Володимиром та зведення першого кам’яного храму Київської держави – Десятинної церкви. Поруч із людиною з порушеннями зору має бути особа, яка її супроводжує.
У п’ятницю, 1 березня, о 12:00 (реєстрація) на екскурсії «Прогулянка старим Києвом» відвідувачі почують про будівництво Володимирського собору, а також ознайомляться з історіями Золотих воріт, Софійського собору тощо.
На екскурсії «Все починається з Університету», яка пройде у п’ятницю, 1 березня, о 15:00 (реєстрація), можна довідатися про те, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка дав початок розбудові нового кварталу Києва, а також почути історію створення навколо Червоного корпусу парку та ботанічного саду.
Екскурсія «Київ хрещатий», яка розпочнеться у суботу, 2 березня, о 12:00 (реєстрація), познайомить містян і гостей столиці з головною вулицею Києва, її видатними об’єктами, розповість про відомих особистостей, які свого часу жили на Хрещатику та відігравали важливу роль у розвитку міста в цілому та його центральної вулиці зокрема.
У суботу, 2 березня, о 13:00 (реєстрація) відбудеться екскурсія «Провулками київського Кудрявця», присвячена літописним місцям столиці і творінням багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості в різні часи.
На екскурсії «Київ історичний», яка розпочнеться у неділю, 3 березня, о 12:00 (реєстрація), учасники ознайомляться з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою та Подолом.
Під час екскурсії «Київ: стежиною воєнної історії», яка відбудеться у неділю, 3 березня, о 12:00 (реєстрація), буде можливість побачити низку об’єктів мілітарної історії Києва, а також дізнатися про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.
Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.
Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.
Як повідомляв Укрінформ, у Києві біля Головпоштамту відкрилася виставка «10 років агресії – 10 років спротиву», яка підготовлена на матеріалах Віртуального музею російської агресії.
Фото: kyivcity.gov.ua