/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F68%2Fd1b48f21e50557edd04eaba01133de6d.jpg)
Grain from Ukraine: 7 тис. т пшениці прибули до голодуючого Судана
Понад 7 тис. т пшениці, переданої Україною, допоможуть протягом місяця прогодувати мільйон постраждалих від конфлікту людей у Судані.
Про це говориться у повідомленні Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП).
Зазначається, що зерно прибуло до прибережного міста Порт-Судан і було завантажено на вантажівки ООН для екстреної роздачі їжі.
«Гуманітарна ситуація в Судані є катастрофічною, але ми повинні діяти зараз, щоб не дати їй вийти з-під контролю», — сказав регіональний директор ВПП у Судані Едді Роу.
Відвантаження стало можливим завдяки Федеральному міністерству закордонних справ Німеччини, яке покрило всі операційні витрати в розмірі €15 млн включно з транспортуванням пшениці з України до Судана, а також реалізацією та розповсюдженням усередині країни.

