Від чого залежить перемога: українці говорять про прозорість влади та її співпрацю з опозицією
Від чого залежить перемога: українці говорять про прозорість влади та її співпрацю з опозицією

Від чого залежить перемога: українці говорять про прозорість влади та її співпрацю з опозицією

Від чого залежить перемога: українці говорять про прозорість влади та  її співпрацю з опозицією

На першому місці, звісно, допомога Заходу.  

Більше половини українців, а саме 57%, вважають, що найважливішим фактором для успіху України у війні є належна підтримка Заходу зброєю, фінансами, санкціями. Такі дані соціологічного дослідження опублікував Київській міжнародний інститут соціології.

Далі за важливістю українці називають вищу ефективність і прозорість діяльності влади України (33%), відсутність конфлікту між політичним керівництвом та військовим командування (32%) і співпрацю між владою та громадянським суспільством (26%).

Близько 16-21% опитаних вважають, що Україні має допомогти співпраця влади та опозиції і створення широкої коаліції патріотичних сил, зменшення підтримки Росії її союзниками і вища ефективність українського військового командування.

Лише 8% вірять, що Україні зможе допомогти російська опозиція через розхитування ситуації в Росії.

Також лише 7% українців готові делегувати військово-політичному керівництво надзвичайні повноваження і можливість порушувати закони для швидкого ухвалення необхідних рішень.

Опитування проведене Київським міжнародним інститутом соціології упродовж 17-23 лютого 2024 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера серед 1052 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролюються владою України, а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.

Формально за звичайних обставин статистична похибка такої вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищувала 3,4% для показників, близьких до 50%, 3,0% для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 10%, 1,5% - для показників, близьких до 5%.

Джерело матеріала
loader
loader