![У Facebook та Instagram стався глобальний збій](https://thumbor.my.ua/pDLY39XI_N8yLurZ_y93QsGls0g=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fa63ec63637664c9c12cbfe9858719396.jpg)
У Facebook та Instagram стався глобальний збій
У роботі соціальних мереж Facebook та Instagram у вівторок стався глобальний збій, який спостерігається та у користувачів в Україні.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Downdetector.
Зокрема, користувачі повідомляють про проблеми із входом у свої акаунти як у додатку, так і у вебверсії Facebook та його месенджера й Instagram.
Про проблеми у роботі соцмереж повідомляють користувачі у США, Канаді, Британії, країнах Європи та, зокрема, в Україні.
Українські користувачі зазначають, що їх «викинуло» з акаунтів у Фейсбуці. У деяких доступ вже відновився, однак є проблеми з оновленням стрічки.
Також Downdetector фіксує скарги на збій у роботі YouTube.
Офіційних коментарів від представників компанії щодо збою поки немає.
Як повідомляв Укрінформ, 5 березня у роботі застосунку "Дія" стався збій.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)