Голкіпер збірної України вивів "Реал" до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Відео

Український голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін провів чудовий матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти німецького РБ "Лейпциг". 25-річний футболіст збірної України відбив 4 удари у площину його воріт. Поєдинок завершився з рахунком 1:1, що з урахуванням перемоги у першій грі (1:0) дозволило іспанцям вийти у чвертьфінал.

Вже на 9-й хвилині Лунін не дозволив Беньяміну Шешку обіграти себе один на один. Рефері пізніше зафіксував офсайд у гравця збірної Словенії, але сейв українця від цього не став менш красивим.

Гості продовжували домінувати, загалом зробивши за поєдинок 19 ударів у бік воріт Андрій.

Особливо ефектний сейв наш співвітчизник зробив на 41-й хвилині, коли Сімонс на техніку пробив із лівого кута штрафного майданчика, а український воротар кулаком відбив м'яч.

На 48-й хвилині Андрій необачно вийшов із воріт та його проскочив Апендо, але український футболіст встиг повернутися та забрав м'яч.

Жеребкування чвертьфіналів, півфіналів та фіналу Ліги чемпіонів УЄФА-2023/24 пройде 15 березня у Ньйоні. Початок церемонії о 12:00 CET.